Állások a KocsiGuru Kft.-nél

Aktuális állások

Aktuális állások Jelenleg az alábbi munkatársakat keressük a Kocsiguru Kft-nél!

Pozíció neve: Autóbeszerző

2018 márciusában a sikereinknek köszönhetően áttettük a KocsiGuru Kft. székhelyét a XI.-ik kerületbe a Budaörsi útra, ahol az impozáns kereskedésünkben használt autók értékesítésével, autómentéssel és autóbérléssel foglalkozunk.

Folyamatosan növekszünk, így szeretnénk, ha csatlakoznál a beszerzési osztályunkhoz. Amennyiben érzel magadban kellő motivációt az alábbiak ismeretében, akár azonnali munkakezdéssel várunk téged!

A feladataid lesznek:

  • ügyfeleinkkel történő telefonos és e-mail-es kapcsolattartás
  • beérkező autók állapotfelmérése, árajánlatok előkészítése
  • autókészletünk folyamatos ellenőrzése, piaci árak figyelmemmel kísérése
  • ügyfél-elégedettségi mérésekben való részvétel

Ideális jelöltként:

  • 25 évet betöltötted és Férfi vagy, tudsz az autós világról ezt-azt
  • tudsz és szeretsz beszélni, kommunikálni
  • nyitott vagy a tanulásra (megmutatunk mindent, ami a sikereid eléréséhez kell!)
  • tudod, hogy jó munkával, JÓ PÉNZT LEHET KERESNI!
  • használtál már munkád során telefont és nem riadsz meg, ha hívni kell valakit
  • igényes vagy a megjelenésedre, nem idegen az ápoltság és az ing sem

Miért érdemes jelentkezned? Ha szeretnél:

  • kihívást jelentő munkakört
  • fejlődési és tapasztalatszerzési lehetőséget az autók világában
  • kitűnő jövedelmet, megegyezés alapján
  • fiatalos csapatot, impozáns munkakörnyezetet
  • gyönyörű autók közötti munkavégzést
  • elsősorban 8 órás munkát keresel, de megegyezés szerint rugalmas is lehet, ami az igényeidnek megfelel. A cél az, hogy ne nyűg legyen a munka, hanem elégedetten tudd zárni a napot!

Rajtad múlik mennyit keresel, mi nem állunk az utadba!

Pozíció neve: Autómosó

Folyamatosan növekszünk, így szeretnénk ha csatlakoznál, amennyiben érzel magadban kellő motivációt az alábbiak ismeretében, akár azonnali munkakezdéssel.

SZAKMAI TAPASZTALAT NEM SZÜKSÉGES!

  • autóink külső és belső tisztítását minőségi módon elvégezni
  • értékesített autókat felkészíteni az átadásra
  • a felügyeletedre bízott eszközöket és felszereléseket rendben tartani
  • munkaterületed tisztán tartani
  • időnként a kereskedés körüli teendőkben segíteni a kollégáinknak

  • van „B” kategóriás jogosítványod
  • tudsz és akarsz is dolgozni
  • igényes vagy magadra és a környezetedre is

Miért érdemes jelentkezned:

  • kulturált munkakörnyezetben és jó csapatban kereshetsz pénzt
  • „csak” dolgoznod kell, nincsenek extra igényeink, szeresd amit csinálsz!
  • minimum 200.000 Ft nettóban, plusz bónuszok, attól függően milyen feladatot lehet rád bízni és mennyi munkát vállalsz
  • nagyon fontos ez a munkakör számunkra (az eladás alapja), így számíthatsz az elismerésünkre minden tekintetben, nem „csak egy autómosó” leszel nálunk, hanem a csapatunk tagja!